Laivas "Viktoria"

Jūsų šventėms, pramogoms ir laisvalaikiui! 

Šventės laive

Nenumaldomai artėja šventė, kuri turi būti neužmirštama? Laivas "Viktoria" - kaip tik tai, ką norime pasiūlyti!  

Laivas "Viktoria" puiki vieta Jūsų pramogoms ir gražiausioms šventėms. Kokia šventė bebūtų - gimtadienis ar krikštynos, rugsėjo 1-oji ar paskutinis skambutis, o gal išleistuvės, mergvakaris ar bernvakaris ... - kiekviena iš jų turi palikti neišdildomą įspūdį.

Krikštynos laive

Jau ne vieną dešimtmetį organizuojame šventes Kauno marių apsuptyje, tad galime pasirūpinti Jūsų švente iki menkiausios smulkmenos - erdvių apipavidalinimas, vaišės, gyva muzika (pritaikyta nestandartinei erdvei), barmenų shou, balandžių porelė ar kiti šventės akcentai. Kiekviena šventė prasideda nuo planavimo, tad tik išsakykite savo mintis ir mes rasime kaip jas įgyvendinti. 

Žinoma, šventei galite tiesiog išsinuomoti laivą, o visu kitu pasirūpindami patys. Tuomet, mes Jums pasiūlysime kelionės maršrutus atsižvelgdami į šventės pobūdį ir  planuojamą trukmę. Plukdome įvairiais Kauno marių maršrutais, tad galėsite išvysti daugybę nuostabių vietų, grožėtis įspūdingais vaizdais, bei mėgautis gaivaus vėjo dvelksmu ir vandens ošimu. Minimali laivo nuomos trukmė - 1 valanda. Kiekvienu atveju kelionės trukmė ir maršrutas derinami individualiai. Kelionės metu yra galimybių išlipti į krantą aplankant Rumšiškių muziejų, Kadagių slėnį ar Vieškūnų piliakalnį. 

Kainos

Standartinė laivo nuomos kaina - ... Eur/val. (šviesiu paros metu) ir ... Eur./val. (tamsiu paros metu), tačiau kiekvienas užsakymas individualus, todėl galutinė kaina yra kiekvienu atveju derinama individualiai, nes priklauso nuo daugybės aplinkybių: kelionės trukmės (ilgesnėm kelionėm taikomos nuolaidos), maršruto, ar planuojamas sustojimas, svečių skaičiaus, programos ir kt.