Laivas "Viktoria"

Jūsų šventėms, pramogoms ir laisvalaikiui! 

Vestuvės

  Vestuvės Laive "Viktoria" - tarsi iš romantiško filmo!

Svaiginanti meilė, balta suknelė, džiaugsmu spindinčios dviejų žmonių akys... Vestuvės laive "Viktoria" yra unikali galimybė įgyvendinti Jūsų svajonę, bei puikus sprendimas susikurti ypatingą šventę.

Vandens apsuptyje vestuvės gali suspindėti prabangiais aukso atspalviais ar nusidažyti švelnia jūros melsva ir turkio žalsva - plaikstoma vėjo. Tokie vestuvių scenarijai toli gražu nėra neįgyvendinamos svajonės. Anaiptol, tokia šventė gali atsieiti net kur kas pigiau nei įprastos vestuvės. Vestuvės laive „Viktoria“ yra unikali galimybė įgyvendinti Jūsų svajonę, bei puikus sprendimas susikurti ypatingą šventę. Be to, tai daug romantiškiau, nei švęsti prie didžiulio stalo su daugybe žmonių.

Jei ruošiatės kelti Vestuvių pokylį vasarą ir dar nepradėjote ruoštis – tai pats laikas tai daryti… ir kuo greičiau – tuo geriau… Kitu atveju teks rinktis ne tai ko norite, o tai kas liko...

Susikūrėt nuostabią viziją apie romantiškas vestuves Laive - kreipkitės ir mes padėsime sudėlioti „taškus“ – pasirūpinsime vaišėmis, puošybos elementais bei kitai šventiniais atributais

Vestuvės - tai Jūsų didžioji gyvenimo šventė - mes siūlome Jums smagų pasiplaukiojimą su visa Jūsų palyda.  Laikas, praleistas ant vandens, visam gyvenimui įstrigs kaip jūsų šventę nuspalvinęs ir įprasminęs akcentas. 

Kainos

Standartinė laivo nuomos kaina (be papildomų paslaugų) - 85 Eur/val. (šviesiu paros metu) ir 110 Eur./val. (tamsiu paros metu), tačiau kiekvienas užsakymas individualus, todėl galutinė kaina yra kiekvienu atveju derinama individualiai, nes priklauso nuo daugybės aplinkybių: kelionės trukmės (ilgesnėm kelionėm taikomos nuolaidos), maršruto, ar planuojamas sustojimas, svečių skaičiaus ir kt.