Laivas "Viktoria"

Jūsų šventėms, pramogoms ir laisvalaikiui! 

Vestuvės

  Vestuvės Laive "Viktoria" - tarsi iš romantiško filmo!

Svaiginanti meilė, balta suknelė, džiaugsmu spindinčios dviejų žmonių akys... Vestuvės laive "Viktoria" yra unikali galimybė įgyvendinti Jūsų svajonę, bei puikus sprendimas susikurti ypatingą šventę.

Vandens apsuptyje vestuvės gali suspindėti prabangiais aukso atspalviais ar nusidažyti švelnia jūros melsva ir turkio žalsva - plaikstoma vėjo. Tokie vestuvių scenarijai toli gražu nėra neįgyvendinamos svajonės. Anaiptol, tokia šventė gali atsieiti net kur kas pigiau nei įprastos vestuvės. Vestuvės laive „Viktoria“ yra unikali galimybė įgyvendinti Jūsų svajonę, bei puikus sprendimas susikurti ypatingą šventę. Be to, tai daug romantiškiau, nei švęsti prie didžiulio stalo su daugybe žmonių.

Jei ruošiatės kelti Vestuvių pokylį vasarą ir dar nepradėjote ruoštis – tai pats laikas tai daryti… ir kuo greičiau – tuo geriau… Kitu atveju teks rinktis ne tai ko norite, o tai kas liko...

Susikūrėt nuostabią viziją apie romantiškas vestuves Laive - kreipkitės ir mes padėsime sudėlioti „taškus“ – pasirūpinsime vaišėmis, puošybos elementais bei kitai šventiniais atributais. 

Vestuvės - tai Jūsų didžioji gyvenimo šventė - mes siūlome Jums smagų pasiplaukiojimą su visa Jūsų palyda.  Laikas, praleistas ant vandens, visam gyvenimui įstrigs kaip jūsų šventę nuspalvinęs ir įprasminęs akcentas. 

Kainos

Kainos "kirviu netašytos"  - kiekvienas užsakymas individualus, todėl galutinė kaina  kiekvienu atveju derinama individualiai, nes priklauso nuo daugybės aplinkybių: kelionės trukmės (ilgesnėm kelionėm taikomos nuolaidos), pasirinkto maršruto, sustojimų, laivo eigos, svečių skaičiaus (nedideliems kolektyvams taikomos nuolaidos), programos ir t.t. - galutinė kaina suderinama įvertinus visas šias aplinkybes :).
Taip pat galime parinkti kelionę ar šventės programą atsižvelgiant į Jūsų turimą biudžetą, tad nesidrovėkite ir kreipkitės :).
Standartinė laivo nuomos kaina (laivui einant įprasta eiga) - 130 Eur./val.,   laivui dreifuojant - 90 Eur./val., kelionėms tamsiu paros metu - 200 Eur./val.

 Fotosesija
Jei Jūsų vestuvės jau suplanuotos ir turite tik trumpą valandėlę - kviečiame pasidaryti fotosesiją laive. Šios nuotraukos tikrai skirsis nuo visų kitų :).
Fotosesijos, kurios trukmė iki 1 val., laivui nejudant, kaina - 100 Eur. (laivo nuomos kaina be fotografo).
Fotosesijos, kurios trukmė iki 1 val., laivui esant eigoje, parenkant tinkamą saulės apšvietimą, vėją bei įspūdingesnius vaizdus, kaina - 180 Eur. (laivo nuomos kaina be fotografo).
Ketinant naudoti droną būtinas išankstinis suderinimas.


Papildomos paslaugos

Sutiksime jaunavedžius su duona ir druska;                                                                                                                       

Pasirūpinsime šventinėmis vaišėmis;                                                         

Puošniai paserviruosime stalą; 

Išdekoruosime laivo išorę, denius ir vidaus kajutę;  

Paruošime aplinką esančią sausumoje fotosesijai ar jaukiam pasibuvimui prieš ar po kelionės;  

Surengsime grill puotą...