Laivas "Viktoria"

Jūsų šventėms, pramogoms ir laisvalaikiui! 

Pasiūlymai įmonėms

Planuojate kolektyvo išvyką ar įmonės šventę - mielai pasiūlysime pramoginius, pažintinius pasiplaukiojimus po Kauno marias,  kurių metu aplankysime daugybę nuostabių vietų, o Jūs galėsite mėgautis gaivaus vasaros vėjo dvelksmu, vandens ošimu ir gamtos ramybe, grožėtis įspūdingais Kauno marių regioninio parko vaizdais , bei bendrauti su kolegomis neįpareigojančioje aplinkoje.

O gal atvyksta įmonės partneriai, kuriuos norėtumėte priimti neoficialioje aplinkoje bei nustebinti mūsų krašto grožių pažintinės kelionės metu?

Kreipkitės ir mielai suplanuosime Jūsų šventę,  išvyką ar svečių priėmimą.

 

Ekskursija su degustacija „Virš paskendusio slėnio“

Tai istorinė – paþintinë ekskursija, kurioje persipina laikmečiai. Jos metu keliausime istorijos takais, laivu  „Viktoria“ virš paskendusio Nemuno slėnio su ten likusiais pilkapiais, Velnio tiltu, Vytauto keliu, gyvenviečių, kaimų ir sodybų prisiminimu. Turėsite unikalią galimybę išgirsti ir net paragauti istorijos, bei pamatyti gamtos kaitą laiko tėkmėje. Kiekvieną ekskursijos dalyvį užplūs skirtingi potyriai – vienur grožėsitės, gėrėsitės, kitur domėsitės, didžiuositės, baisėsitės ar apgailestausite, o gal užplūs nostalgiški prisiminimai... Bet kokiu atveju grįšite praturtėję ir atradę daug nepažinto bei pamiršto.

 

3-jų valandų kelionės laiku dalyviams atversime istorijos duris į paskendusį Nemuno slėnį, pasakojimais apimdami skirtingus laikmečius, menančius dar Žygimantą Augustą bei kitus didikus, žmonijos kovas palei Nemuno krantus... Pasinersime į tų laikų gyventojų kasdienybė ir amatus. Turėsite unikalią galimybę ragauti istorinius patiekalus. Ir palengva, su Nemuno srove – grįšime į šias dienas...
Ekskursija rekomenduojama įvairaus amžiaus dalyviams, mylintiems istoriją.
Ekskursija su degustacija siūloma grupėms iš 10-ies ir daugiau asmenų (maksimalus dalyvių skaičius -18 asmenų), paslaugos užsakomos ne vėliau nei 4 dienos iki planuojamos kelionės, nes laivo „Viktoria“ įgula nori tinkamai pasiruošti Jūsų atvykimui. Žinoma, galima užsisakyti ekskursiją su degustacija ir mažesnei nei 10-ties asmenų grupei, tik tokiu atveju taikomas minimalus mokestis.


Ekskursiją veda laivo gidas.
Trukmė   -  3 val.
Į ekskursiją įeina  - 3-jų valandų kelionė laivu su gido pasakojimu,  pietūs – degustacija su pasakojimo laikmetį atitinkančiais patiekalais.
Kaina – 55 Eur. asmeniui.

Užsisakykite iš anksto – taip galėsime tinkamai pasiruošti ir užtikrinti Jums patogų laiką.
Laukiame Jūsų pasirinkimo Tel. 8 679 288 48, el.p.: santaurita@gmail.com