Laivas "Viktoria"

Jūsų šventėms, pramogoms ir laisvalaikiui! 

Paslaugos

Jau ne vieną dešimtmetį rengiame pažintinius - pramoginius plaukiojimus Kauno mariose, organizuojame šventes, išvykas bei stovyklas, vykdome sveikatinimosi ir aktyvios gyvensenos programas Kauno marių apsuptyje.

Laivas "Viktoria" puiki  vieta Jūsų pramogoms ir gražiausioms   šventėms. Vestuvės, gimtadieniai, krikštynos, išleistuvės, mergvakariai, bernvakariai ar įmonės šventės - kiekviena iš jų turi palikti neišdildomą įspūdį. Kadangi jau ne vieną dešimtmetį organizuojame šventes Kauno marių apsuptyje, tad galime Jums padėti ne tik pakviesdami į laivą, bet ir pasirūpinti Jūsų švente iki menkiausios smulkmenos - erdvių apipavidalinimas, vaišės, gyva muzika (pritaikyta nestandartinei ervei), barmenų shou, balandžių porelė ar kiti šventės akcentai. Tik išsakykite savo mintis ir mes rasime kaip jas įgyvendinti.

Jei ketinate susikurti šeimos šventę be ypatingos progos, ar sulaukėte svečių ir planuojate tiesiog smagiai praleisti laisvalaikį su Jums mielais žmonėmis - mielai pasiūlysime pramoginius - pažintinius pasiplaukiojimus po Kauno marias.

O gal kūnas ir siela ištroškę nekasdienių potyrių ar ramybės ir harmonijos jausmo? Tuomet mielai pakviesime į organizuojamas stovyklas bei vykdomas sveikatinimosi ir aktyvios gyvensenos programas (apie tai plačiaus >>>) .

          Apie viską išeilės... 

 Šventės laive

Susikūrkite išskirtinę šventę.

Nenumaldomai artėja šventė, kuri turi būti neužmirštama? Laivas "Viktoria" - kaip tik tai, ką norime pasiūlyti!  

 Laivas "Viktoria" puiki vieta Jūsų pramogoms ir gražiausioms šventėms.

Jau ne vieną dešimtmetį organizuojame šventes Kauno marių apsuptyje, tad galime pasirūpinti Jūsų švente iki menkiausios smulkmenos.

Skaityti plačiau...

         Vestuvės laive

Vestuvės laive

      Vestuvės Laive "Viktoria" - tarsi iš romantiško filmo. Svaiginanti meilė, balta suknelė, džiaugsmu spindinčios dviejų žmonių akys...  Vestuvės laive "Viktoria" yra unikali galimybė gyvendinti Jūsų svajonę, bei puikus sprendimas susikurti ypatingą šventę.

Vandens apsuptyje vestuvės gali suspindėti prabangiais aukso atspalviais ar nusidažyti švelnia jūros melsva ir turkio žalsva - plaikstoma vėjo. Tokie vestuvių scenarijai toli gražu nėra neįgyvendinamos svajonės. Anaiptol, tokia šventė gali atsieiti net kur kas pigiau nei įprastos vestuvės.  

Skaityti plačiau...

 Pramoginės - pažintinės kelionės

Aplankysime nuostabias vietas

    Jei ketinate susikurti šeimos šventę be ypatingos progos, ar sulaukėte svečių ir planuojate tiesiog smagiai praleisti laisvalaikį su Jums mielais žmonėmis - mielai pasiūlysime pramoginius - pažintinius pasiplaukiojimus po Kauno marias. Plukdome įvairiais Kauno marių maršrutais, kurių metu aplankysime daugybę nuostabių vietų, o Jūs galėsite mėgautis gaivaus vasaros vėjo dvelksmu, vandens ošimu ir gamtos ramybe, grožėtis įspūdingais Kauno marių regioninio parko vaizdais su užburiančia fauna ir flora. 

Turėsite galimybę išvysti nuo vandens Pažaislio vienuolyno bokštus, Vieškūnų bei Pakalniškių piliakalnius, praplaukti plačiausia Kauno marių vieta – Biliūno įlanka, grožėtis įspūdingomis Gastilionių ir Mergakalnio atodangomis, bei daugybę kitų nuostabių vietų.

Skaityti plačiau...


Kainos

Standartinė laivo nuomos kaina - .... Eur./val. (laivui einant įprasta eiga)  .... Eur./val. (laivui dreifuojant). Kelionėms tamsiu paros metu (nuo 22 val.)  laivo nuomos kaina - .... Eur./val.. Tačiau kainos "kirviu netašytos"  - kiekvienas užsakymas individualus, todėl galutinė kaina  kiekvienu atveju derinama individualiai, nes priklauso nuo daugybės aplinkybių: kelionės trukmės (ilgesnėm kelionėm taikomos nuolaidos), maršruto, ar planuojamas sustojimas, svečių skaičiaus ir kt.