Laivas "Viktoria"

Jūsų šventėms, pramogoms ir laisvalaikiui! 

Sveiki atvykę į pramogų laivo "Viktoria" svetainę!

Naujienos

Informacija atnaujinta 2023.01.01


 Ekskursija su degustacija „Virš paskendusio slėnio“

 

Tai istorinė – pažintinė ekskursija, kurioje persipina laikmečiai. Jos metu keliausime istorijos takais, laivu  „Viktoria“ virš paskendusio Nemuno slėnio su ten likusiais pilkapiais, Velnio tiltu, Vytauto keliu, gyvenviečių, kaimų ir sodybų prisiminimu. Turėsite unikalią galimybę išgirsti ir net paragauti istorijos, bei pamatyti gamtos kaitą laiko tėkmėje. Kiekvieną ekskursijos dalyvį užplūs skirtingi potyriai – vienur grožėsitės, gėrėsitės, kitur domėsitės, didžiuositės, baisėsitės ar apgailestausite, o gal užplūs nostalgiški prisiminimai... Bet kokiu atveju grįšite praturtėję ir atradę daug nepažinto bei pamiršto.

 

3-jų valandų kelionės laiku dalyviams atversime istorijos duris į paskendusį Nemuno slėnį, pasakojimais apimdami skirtingus laikmečius, menančius dar Žygimantą Augustą bei kitus didikus, žmonijos kovas palei Nemuno krantus... Pasinersime į tų laikų gyventojų kasdienybė ir amatus. Turėsite unikalią galimybę ragauti istorinius patiekalus. Ir palengva, su Nemuno srove – grįšime į šias dienas...
Ekskursija rekomenduojama įvairaus amžiaus dalyviams, mylintiems istoriją.

Ekskursija su degustacija siūloma grupėms iš 10-ies ir daugiau asmenų (maksimalus dalyvių skaičius -20 asmenų), paslaugos užsakomos ne vėliau nei 4 dienos iki planuojamos kelionės, nes laivo „Viktoria“ įgula nori tinkamai pasiruošti Jūsų atvykimui. Žinoma, galite atvykti ir mažesne nei 10-ties asmenų grupe, tik tokiu atveju yra taikomas minimalus mokestis.


Ekskursiją veda laivo gidas.
Trukmė   -  3 val.
Į ekskursiją įeina  - 3-jų valandų kelionė laivu Kauno mariomis, gido pasakojimai ir aktyvus bendravimas su dalyviais,  pietūs – degustacija su istorinį pasakojimo laikmetį atitinkančiais patiekalais.

 

 Užsisakykite iš anksto – taip galėsime tinkamai pasiruošti ir užtikrinti Jums patogų laiką.

Laukiame Jūsų pasirinkimo Tel. 8 679 288 48, el.p.: santaurita@gmail.com

 

  Vakaro mini kruizas 

Tai 2-jų valandų trukmės kelionė, kurios metu ne tik galėsite pasigrožėti nuostabiais Kauno marių vaizdais bei palydėti saulę, bet ir turėsite galimybę pasivaišinti gardžiais užkandžiais. Kelionės vykdomos Jūsų pasirinktu laiku nuo pirmadienio iki penktadienio.  

           Kelionės kaina - 250 eurų.                                                                                                                                                                                                            Į kainą įskaičiuota  2-jų valandų trukmės kelionė laivu,  iki 12-os asmenų grupei su firminėmis laivo "Viktoria" vaišėmis. 

 Informacija atnaujinta 2023.01.01

Gamtos terapijos  dienos stovykla.

Kviečiame praleisti dieną  miškų, pievų ir Kauno marių vandenų apsuptyje. Dienos stovykla -  sveikatos šaltinis protui, kūnui ir sielai, jos tikslas pabėgti nuo kasdienio triukšmo ir ritmo, įsiklausyti į save, nurimti, išgirsti tylą, atsipalaiduoti, pristabdyti laiką ir atgauti jėgas. Tai atgaivos, rūpinimosi savimi ir gijimo metas, puiki proga atgauti ryšį su gamta ir  savimi. Kiekvienas Jūsų yra unikalus, todėl norime pasiūlyti skirtingų programų stovyklas, kad kiekvienas Jūsų pasisemtų ypatingos energijos iš gamtos. Skaityti plačiau>>>

 Gamtos terapijos dienos stovykla "Darnoje su gamta" . 

 Stovykla vyks 2023 m. birželio 11 d. Renginio trukmė 7 val.

 Programa: Buvimas gamtoje su savimi. Dieną pradėsime pasveikindami keturias gamtos stichijas, tuomet leisimės į 3 km. žygį, toliau - miško vonių pratimai. Į programą įeina Laumių vaišės bei arbatos gėrimo ceremonija ir kelionė laivu, kurios metu  vyks sąmoningo buvimo gamtoje užsiėmimai - pratimai bei meditacija. Skaityti plačiau >>>

Būtina išankstinė registracija, kad galėtumėme tinkamai pasiruošti kiekvieno dalyvio atvykimui.

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos kreipkitės tel. 8 679 288 48. 

Informacija atnaujinta 2022.01.28

 Jau priimami užsakymai 2022 m.  ir  2023 m. sezonams.

Jei planuojate šiais metais atšokti vestuves, ar išskirtinai švęsti gimtadienį,  gal nusimato įmonės šventė ar išvyka, o gal ketinate susikurti šventę be ypatingos progos - nelaukite paskutinės minutės - rezervuokite laivą jau dabar, nes vėliau gali tekti rinktis iš to kas liko, o ne iš to ko norite.

Informacija atnaujinta 2022.05.30

Saulės palydėjimas Kauno mariose laivu „Viktoria“ 

Vakarinai plaukiojimai pradedami vykdyti nuo birželio 1 d.

  Jūsų laukia 1,5 val. trukmės saulės palydėjimas Kauno mariose – kelionė prabangiu, dviejų aukštų laivu „Viktoria“.  Vakarinių kelionių metu  - palydėsime saulę, kuri supantį Kauno marių gamtovaizdį nuspalvina, jį neįtikėtinai pakeisdama. 

Palydėkime saulę kartu

Šios kelionės metu turėsite galimybę išvysti nuo vandens Pažaislio vienuolyno bokštus ir Žiegždrių geologinį taką,  pasigrožėsite įspūdinga atodanga esančia greta Meilės įlankos bei Vieškūnų piliakalniu. Galėsite mėgautis gaivaus vasaros vėjo dvelksmu, vandens ošimu ir gamtos ramybe, grožėtis įspūdingais vaizdais su užburiančia fauna ir flora. 

Tai puikus būdas gerai praleisti vakarą ir pasisemti energijos naujai darbo savaitei.

Kelionės vykdomos kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį nuo 19:00 val.. Prieš atvykstant būtina užsiregistruoti. Bilieto kaina 1-am asmeniui - 20 eur. 

Paslauga vykdoma susirinkus bent 10 asmenų grupei. 

  Laive veikia mini baras, kur galėsite pasivaišinti kava, arbata bei gaiviais gėrimais ir užkandžiais. 

Dėl išsamesnės informacijos  kreipkitės tel.: 8 679 288 48.   

Laivo "Viktoria" nuoma - tobuloms Jūsų šventėms! 

Planuojate gimtadienį, vestuves, mergvakarį, bernvakarį, išleistuves, kolektyvo išvyką, draugų ar klasiokų susitikimą, krikštynas, įmonės ar kitą šventę, ar tiesiog smagią išvyką ar fotosesiją? O gal ketinate padovanoti antrai pusei romantišką kelionę saulėlydžio spalvose? Siūlome pasinaudoti laivo „Viktoria“ teikiamomis paslaugomis ir puošniame denyje švęsti gražiausias Jūsų šventes!

Navigacijos sezonas prasideda nuo gegužės 1d., tad skubėkite rezervuoti laivą, kad galėtumėte  pasirinkti norimas dienas ir valandas.

Jei norite, kad Jūsų dovana draugui būtų išskirtinė ir neužmirštama - padovanokite laivo "Viktoria" dovanų kuponą.  

Dėl išsamesnės informacijos  kreipkitės tel.: 8 679 288 48.   

Pramoginės - pažintinės kelionės

Jei ketinate susikurti šeimos šventę be ypatingos progos, ar sulaukėte svečių ir planuojate tiesiog smagiai praleisti laisvalaikį su Jums mielais žmonėmis - mielai pasiūlysime pramoginius - pažintinius pasiplaukiojimus po Kauno marias. Plukdome įvairiais Kauno marių maršrutais, kurių metu aplankysime daugybę nuostabių vietų, o Jūs galėsite mėgautis gaivaus vasaros vėjo dvelksmu, vandens ošimu ir gamtos ramybe, grožėtis įspūdingais vaizdais su užburiančia fauna ir flora. 

Turėsite galimybę išvysti nuo vandens Pažaislio vienuolyno bokštus, Vieškūnų bei Pakalniškių piliakalnius, praplaukti plačiausia Kauno marių vieta – Biliūno įlanka, grožėtis įspūdingomis Gastilionių ir Mergakalnio atodangomis, bei daugybę kitų nuostabių vietų. 

Apžvelgiamų vietų kiekis (kelionės maršrutas) priklauso nuo pasirinktos kelionės trukmės. Minimali kelionės trukmė - 1 valanda.

Kelionės data ir laikas derinami su užsakovu iš anksto ir individualiai. 

Kadangi laive yra įrengta aikštelė pritaikyta maudynėms, tad šios kelionės metu, esant norui ir kapitono leidimui, galėsite pasimėgauti neįprasta pramoga - maudynėmis Kauno marių viduryje.

I