Laivas "Viktoria"

Jūsų šventėms, pramogoms ir laisvalaikiui! 

Sveiki atvykę į pramogų laivo "Viktoria" svetainę!

Laivas „Viktoria“ – puiki vieta Jūsų šventėms, pramogoms ar  smagiam laiko praleidimui su  šeima, draugais ar Jums mielais žmonėmis.

2-jų aukštų, modernus laivas
Stilingas ir jaukus laivas  plačiai atvėręs duris kviečia Jus į puošnų denį švęsti gražiausias  Jūsų šventes: vestuves, gimtadienius, krikštynas, išleistuves, mergvakarius, bernvakarius ar įmonės šventes. 
Jau ne vieną dešimtmetį organizuojame šventes Kauno marių apsuptyje, tad galime pasirūpinti Jūsų švente iki menkiausios smulkmenos, o saugią kelionę užtikrins patikimas ir patyręs laivo kapitonas.

Jei ketinate susikurti šeimos šventę be ypatingos progos, ar sulaukėte svečių ir planuojate tiesiog smagiai praleisti laisvalaikį su Jums mielais žmonėmis - mielai pasiūlysime pramoginius - pažintinius pasiplaukiojimus po Kauno marias, kurių metu aplankysime daugybę nuostabių vietų, o Jūs galėsite grožėtis įspūdingais Kauno marių regioninio parko vaizdais su užburiančia fauna ir flora, bei mėgautis gaivaus vasaros vėjo dvelksmu, vandens ošimu ir gamtos ramybe.  

O gal  karštą vasaros dieną  norite ko nors neįprasto, pavyzdžiui maudynių Kauno marių vidury? Tai lengvai įgyvendinamas noras! Laivas "Viktoria" tam puikiai pritaikytas - laivo gale yra įrengta maudynių aikštelė.

Plukdome visus norinčius ir suteikiame neužmirštamus įspūdžius ant vandens!

 Apie laivą  "Viktoria"

Laivas "Viktoria" -  tai 16 metrų ilgio ir 4,2 metrų pločio,  2-jų aukštų modernus, saugus, puikiai įrengtas laivas su visais patogumais, talpinantis 20+ asmenų. 

Laivas pritaikytas įvairioms oro sąlygoms.

Pirmąjame aukšte yra  įrengta dvi pagrindinės erbvės, t.y.: 1). vidinė kajutė su minkštasuoliais ir talpiu stalu, prie kurio vienu metu gali susėsti iki 12 žmonių. Ši erdvė apgobs Jus romantišku namų jaukumu; 2). apatinis (pirmo auskšto) denis pritaikytas įvairiom oro sąlygom - įrengtos reguliuojamos skaidrios uždangos, kurios pagal poreikį gali būti pakeliamos ar nuleidžiamos. Ši erdvė gali būti naudojama kaip šokių aikštelė arba pagal poreikį  įregtas reguliuojamas stalas, kuris gali būti išdidinamas iki 2,5 metrų ilgio. 3). Greta apatinio denio įrengta aikštelė pritaikyta saugioms maudynėm - įrengti patogūs ir saugūs laipteliai išlipimui iš vandens, o plaukimo metu galėsite atsigaivinti įmerkę kojas į vandens purslus. 4). Taip pat pirmąjame aukšte yra įrengtas mini baras, kur galėsite pasivaišinti kava ar arbata, čia yra ir šaldytuvas.   

Laivo vidinė kajutė

Antrąjame aukšte - atviras viršutinis denis su kėdėm ir stalu. Jame galėsite mėgautis gaiviu vėjo dvelksmu, grožėtis įspūdingais vaizdais, kurie iš antro aukšto atsiveria dar didingiau. Šios erdvės prieglobstyje  džiugesiu užsipildys  kiekvieno širdis.

Laive sumontuota galinga garso aparatūra, įrengta 220 V įtampa. Laivas vienu metu talpina virš  20 keleivių, o saugią kelionę užtikrins patikimas ir patyręs laivo kapitonas.

"Viktoria" - tai puoselėjamas, tvarkingas ir švarus laivas, kurio uždaros erdvės išklotos kilimais, tad galit jaustis kaip namie ir nekankinti kojų apavais. 

Laive nėra sąlygų gyvūnams, todėl prašome augintinius palikti namuose.

Laivas puikiai pritaikytas smagiam laiko praleidimui ant vandens - tad nedvejokite, tiesiog gerai leiskite laiką - mėgaukitės nuostabiais vaizdais, vėjo dvelksmu ir vandens gaiva.

Informuojame, kad šiuo laikotarpiu (dėl COVID-19 ligos), laikantis saugumo reiklavimų, laivo svečiai į vairinę bei vidines kajutes neleidžiami.