Jachtos "Viktoria" patogumai

Laive yra viršutinis denis - apžvalgos aikštelė, kuri puikiai tinka pasifilmavimams vestuvių metu, iš kur atsiveria natūraliai gražus horizontas, iš čia galėsite grožėtis gamta plaukiojimo metu.

Laive yra švaru ir tvarkinga, kur tik galima yra išklota kiliminė danga, nėra šiukšlių, tepalo dūmių ar degalų kvapo, kuriuos galite sutikti kituose laivuose. Jeigu ateisite pasipuošę, galime garantuoti, jog grįšite į krantą tokie pat švarūs kokie įlipote į laivą. Nekankinkite savęs pašalinėmis mintimis, o gerai leiskite laiką su draugais.

Viduje yra org. technika: MP3, DVD, garso sistema su žemų dažnių garsiakalbiu. Galite į kelionę pasiimti savo mėgstamos muzikos, kurią Jums paleisime per kokybišką aparatūrą. Tai gali būti tiek įprastas audio CD, tiek ir diskas su MP3 formato dainomis. Žemų dažnių kolonėlė užtikrins sodrų žemų dažnių garsą.

Laive Jus pasitiks puošni vidaus kajutė ir žemutinis lauko denis - aikštelė, kurioje įtaisyta permatoma priedanga, kuri gali būti nuleidžiama pakilus vėjui ar pradėjus lyti, o tai leidžia gėrėtis vaizdu, ir netikęs oras nesugadins Jums šventės. Nušvitus saulei ji gali vėl būti pakeliama. Kajutėje galite bendrauti su kapitonu kai jis tuo metu vairuoja laivą.

Laive yra tualetas, jums nebereikės pasivaišinus šampanu, ar tiesiog prispyrus gamtiniams reikalams lipti į krantą, galėsite mėgautis plaukimu be jokių sustojimų. Dar galime pasiūlyti mini šaldytuvą maisto produktams ir gėrimams saugoti ir atšaldyti, kriauklė su gėlu vandeniu.

Keleivius plukdo laivo kapitonas ir jo padėjėjas. Jie taip pat laive palaiko tvarką, ir užtikrina saugumą. Yra saugos liemenės suaugusiems ir vaikams bei 2 gelbėjimosi ratai, pasirūpiname visapusišku keleivių saugumu.

Laivo priekyje bei viršutiniame denyje puiki erdvė vestuvinei fotosesijai. Nuo laivo viršutinio denio atsiveria nuostabū vaizdai.
Jaukaus interjero vidaus kajutė, kurioje įrengtas 2m. ilgio stalas bei minkštasuoliai
Laive įrengtas saugus įlipimas  į vandenį norintiems išsimaudyti
Reguliuojamos skaidrios uždangos leis mėgautis švente nepaisant oro salygų
 
� Copyright 2010 Visos teis�s saugomos.